TASHI DELEK, witaj.
Nazywam się Iwona Bartoszcze i od 12 lat podróżuję po dachu świata. Przygotowałam dla Ciebie mini przewodnik po Tybecie. Powstał w oparciu o pytania, jakie najczęściej otrzymuję w mailach. Dowiesz się z niego, co zabrać ze sobą do pociągu do Lhasy, jakie informacje zamieszczone są na bilecie, jak zaplanować podróż i jak poradzić sobie z choroba wysokościową, itd. Opowiem Ci także o moich ulubionych miejscach w Tybecie i jak swoim wyjazdem pomóc Tybetańczykom.
Link do pobrania mini przewodnika (plik .pdf) otrzymasz w mailu.


Jeśli chcesz indywidualnie pojechać do Tybetu, Birmy, Bhutanu, Nepalu lub Chin i potrzebujesz aktualnych informacji,szukasz ciekawego wyjazdu w te regiony, albo po prostu interesują Cię te kraje - trafiłeś w dobre miejsce. Raz w miesiącu a otrzymasz ode mnie maila pełnego informacji i opowieści z podróży. Obiecuję, że nie będę spamować Ci konta.
* Wymagane pola
twój email

Wyrażam zgodę na zapis do newslettera, a co za tym idzie wyrażam zgodę na przesyłanie na mój adres e-mail informacji o nowościach, promocjach i produktach pochodzących od Wyprawy do Azji – Iwona Bartoszcze.

Email Marketing Powered by Mailchimp